Viac miesta, menej susedov

Projekt Panorama Living je situovaný v prekrásnej oblasti Hôrok s nádherným výhľadom na panoramu Malej Fatry, Martiniek, Lietavský hrad. Jedinečná dispozícia myslí na váš každodenný život do posledného metra štvorcového a ponúkne vám viac miesta, ako by ste očakávali. Panorama Living je určený pre širšiu klientelu ľudí, ktorí sa rozhodujú medzi výstavbou domu v tichej lokalite a kúpou väčšieho bytu v širšom centre Žiliny. Navyše za oknom nájdete priestranné zelené záhradky.

Moderný mestský život

Svojim prevedením a lokalitou prináša rezidencia Panorama Living výnimočnú možnosť bývania, ktorá predstavuje nadštandardnú rozlohu bytov a prevedenie vlastnej záhrady s prekrásnym výhľadom na celú panorámu. PANORAMA LIVING je projekt, ktorý by mal osloviť klientelu rozhodujúcu sa medzi výstavbou domu a bytu v meste. Po dokončení 3. bytovky plánujeme pre rodiny vybudovať preliezky a posedenie.

Každý m2 má svoj zmysel

Panorama Living pozostáva z troch samostatných domov, v ktorých sa bude nachádzať 12 bytov o rozlohe od 183 m2 do 208m2. Ku každemu z bytov bude patriť upravený záhradný pozemok od 90 do 100m2. Bytové domy sa budú postupne stavať na pozemkoch v projekte Krásne Hôrky, www.krasnehorky.sk. Plocha bytov je rozdelená následovne: byty 103,6m2 a 128,4m2, plocha terasy 20,46m2, sklad má rozlohu 4,25 m2, a ku každému bytu prináleží garážové státie pre dve autá o rozlohe 45,11m2 a 55,75m2. Parkovanie bude možné aj na ploche pred vstupom do garáží.
Máte
otázku?